۶ کشته و ۵ مصدوم در برخورد پژو با وانت بار در کوپن نورآباد

0
50

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از کشته و مصدوم شدن ۱۱ نفر در تصادف پژو با وانت بار در کوپن نورآباد استان فارس خبرداد.

به گزارش روزنامه افکار مردم  به نقل از روابط عمومی اورژانس استان جلال پوران فرد با بیان اینکه این تصادف وحشتناک در ۴۶ دقیقه بامداد روز شنبه، ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۸ به وقوع پیوست، افزود: در مجموع ۶ نفر فوت و ۵ نفر مصدوم شدند.

وی اظهارکرد: این تصادف که بعد از پل بریم منطقه کوپن با برخورد خودروی پژو ۴۰۵ و وانت بار اتفاق افتاد که بلافاصله آمبولانس ۱۱۵کوپن از استان فارس اعزام شد اما بعلت وضعیت وخیم مصدومان از ۱۱۵ شهرستان باشت درخواست کمک شد.

رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: خودروهای این تصادف ۱۱سرنشین داشتند، گفته‌ ها حاکی از اینست که این تصادف رانندگی ۶ فوتی و ۵ مصدوم در پی داشته است.

پوران فرد تصریح کرد: از این تعداد فوتی اعلام شده یک مصدومدر بستر درمانی باشت و دو مصدوم در بیمارستان گچساران و یک مصدوم در محل حادثه بعلت شدت جراحات فوت کردند مابقی فوتی ها در بیمارستان نورآباد بودند.

وی با بیان اینکه مصدومان به بیمارستان گچساران و نورآباد انتقال شد، اضافه کرد: علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

روزنامه افکار مردم

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here