۴۵۰۰مورد لوازم‌خانگی بین مددجویان سیل‌زده کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

0
25

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۵۰۰ مورد لوازم‌خانگی به ارزش دو میلیارد تومان بین خانواده‌های مددجویان خسارت‌دیده از سیل در استان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار افکار مردم به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان قباد مبشری افزود: با همکاری و مشارکت مردم خیر و نیکوکار ۴۵۰۰ مورد لوازم‌خانگی از جمله آب‌گرم‌کن، یخچال، اجاق‌گاز، بخاری، کولر، فرش، پتو و سایر لوازم ضروری زندگی بین مددجویان سیل‌زده استان توزیع شد.

وی ارزش لوازم توزیع‌شده بین مددجویان را دو میلیارد تومان اعلام و بیان کرد: به‌منظور کمک به خانوارهای مددجویان سیل‌زده، پنج میلیون تومان در سرفصل‌های مختلف ازجمله کمک موردی، تسهیلات قرض‌الحسنه و سبد غذایی به آنان اختصاص یافت.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مجریان طرح‌های اشتغال آسیب‌دیده در سیلاب‌های فرودین ماه، تا یک سال از پرداخت اقساط معاف می‌شوند، تأکید کرد: تسهیلات کارگشایی برای کمک به این مددجویان اختصاص داده می‌شود.

مبشری همچنین از افزایش دو برابری مستمری مددجویان سیل‌زده در فروردین‌ماه امسال خبر داد و یادآور شد: به همین منظور ۳۱۴ میلیون تومان به‌عنوان کمک‌هزینه معیشت به مددجویان سیل‌زده هم استانی در این ماه پرداخت شد.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردم خیر و نیکوکار برای سیل‌زدگان هم استانی و استان‌های شمال و جنوب کشور همچنان ادامه دارد، اضافه کرد: مردم شریف و ولایتمدار استان می‌توانند جهت یاری سیل‌زدگان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاه‌های کمیته امداد در سراسر استان تحویل دهند و یا با شماره‌گیری کد #۹۹*۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه اقدام کنند.

روزنامه افکار مردم

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here