گام اول انقلاب محکم برداشته شد/سپاه پرچمدار ولایت است

0
41

به گزارش روزنامه افکار مردم ،آیت‌الله احمد بهشتی نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری در همایش گرامی داشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه فتح با تبریک هفته معلم و عقیدتی  سیاسی در سپاه گفت: در دنیا انقلاب‌های مختلفی شکل گرفت اما هیچ کدام به سرمنزل خود نرسید غیره از انقلاب اسلامی ایران که نشأت گرفته از انقلاب رسول گرامی اسلام و نهضت عاشورا است.

وی با اشاره به راه‌اندازی اولین  انقلاب در صدر اسلام اظهار کرد: منافقین و فتنه‌گران از صدر اسلام تا کنون بدنبال براندازی انقلاب‌های مختلف بودند و متاسفانه در همه این فتنه‌گری‌ها افراد بی‌بصیرت عامل شکست انقلاب‌ها بودند.

امام جمعه میان شهر در این همایش با اشاره به تعداد زیادی از فتنه‌گری‌های مختلف در انقلاب‌ها از صدر اسلام تاکنون گفت: فتنه‌گران در زمان‌های مختلف با پوشش‌های مختلف حتی بنام اسلام هم ظهور کردند و نمونه بارز آن در این زمان داعش است.

آیت‌الله بهشتی با بیان اینکه مقدس مآب‌ها با پوشش‌های ظاهری اسلام فتنه‌گرانی بودند که در برهه های مختلف بدنبال بد جلوه دادن چهره زیبای اسلام بودند گفت: عدم استقامت مردم در انقلاب‌ها باعث شکست انقلاب‌ها از صدر اسلام بوده است اما استواری و استقامت مردم ایران باعث شد تا گام اول انقلاب اسلامی در ایران به سر منزل و ۴۰ سالگی خود برسد.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری افزود: مردم، جمهوری اسلامی ایران و این انقلاب را خواسته و برای حفظ آن خون داده و جوانان زیادی برای پرورش و استواری پرچم آن از خون خود گذشته‌اند.

آیت‌الله بهشتی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران در گام اول فراز و نشیب‌ها و پیچ‌های تاریخی را پشت سر گذاشت و مسؤولان با مبارزه با رانت خواری، فساد، دو تابعیتی و ….. بدنبال ایجاد عدالت باشند.

وی ابراز داشت: گام دوم انقلاب برای تمدن سازی است و مسؤولان همراه مردم باشند.

امام جمعه میان شهر در جمع پاسداران سپاه فتح به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه گفت: انشاالله در گام دوم با تمدن‌سازی و فرهنگ‌سازی بدنبال گسترش اسلام در دنیا باشیم و باطل برای مبارزه با این مهم سپاه پاسداران را تروریست می‌خواند چرا که سپاه پرچمدار ولایت و اسلام است.

روزنامه افکار مردم

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here