نمایندگان مجلس بیش از تمامی مسئولان تحت فشار هجمه بیکاران هستند

0
64

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس بیش از تمامی مسئولان تحت فشار هجمه بیکاران هستند و روزانه مراجعه کننده دارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، غلام محمد زارعی در همایش همدلی در سایه سار چله عزت اظهار داشت: ترجیج منافع سیاسی بر منافع مردم عبور از خود نبوده و در این فضا امکان وحدت وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه باید بر آنچه می‌گوییم عمل کنیم عنوان کرد: دشمن اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدال نمی‌شناسد و لحظه‌ای برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی درنگ نمی‌کند.

زارعی با تاکید بر اینکه مسئولان مستقیم و غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می‌شوند، وجه تمایز حکومت جمهوری اسلامی با دیگر حکومت‌ها روش اداره کشور به روش مردم‌سالارانه است.

وی با تاکید بر اینکه با نگاه بخشی نمی‌توانیم به توسعه کهگیلویه و بویراحمد کمک کنیم، افزود: در سایه تعامل جهانی با حفظ عزت و مصلحت می‌توانیم به توسعه کمک کرد و در غیر از دیدن عزت و مصلحت به جایی نمی‌رسیم.

رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با هم‌افزایی باید به فکر استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود استان باشیم

زارعی با تاکید بر اینکه از هیچ تخلفی حمایت نمی‌کنم عنوان کرد: هیچ کسی همچون نمایندگان تحت فشار هجمه لشکر بیکاران نیست به گونه‌ای که هر لحظه مراجعه می‌کنند.

وی با بیان اینکه عموم استخدام‌ها در بیمارستان جدید یاسوج با آزمون هستند، خاطرنشان کرد: فضای رسانه‌ای استان دستاویزی برای بی‌اخلاقی شده است.

روزنامه افکار مردم

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here