زنگ انقلاب در ۲ هزار آموزشگاه کهگیلویه و بویراحمد نواخته شد

0
55

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، آئین نواختن زنگ انقلاب از ساعت ۹ صبح امروز در بیش از ۲ هزار مدرسه این استان آغاز و در ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه زنگ گلبانگ انقلاب نواخته شد.

در این آئین که در مدارس ۱۳ شهرستان و منطقه استان و مراکز آموزش و پرورش استثنایی نوبت صبح برگزار شد خاطرات انقلاب بازگویی و برنامه‌های فرهنگی و هنری و جشن برگزار شد.

آئین نمادین زنگ انقلاب در یاسوج در دبیرستان دخترانه شاهد واقع در خیابان باهنر۴ از ساعت ۹ صبح آغاز شد.

همچینن آیین نمادین زنگ انقلاب در شهرستان لنده با حضور معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد و جمعی دیگر از مدیران استانی و شهرستانی به صدا در آمد.

امام جمعه شهرستان لنده در این آیین با گرامی‌داشت دهه مبارک فجر، اظهار داشت: باتوجه به اندیشه سیاسی که در همه کشورها وجود دارد کمتر حکومتی پیدا می‌شود که بتواند برای ملتش حکومتی مستقر تشکیل دهد.

حجت‌الااسلام سید هدایت محمودی‌اصل افزود: اگر بخواهیم دستاوردها و نعمت‌های انقلاب اسلامی را بیان کنیم روزها طول می‌کشد اما بدانید نعمت  آرامش و آسایشی که در نظام جمهوری اسلامی داریم به برکت انقلاب اسلامی است.

امام جمعه شهرستان لنده با بیان اینکه در زمان طاغوت شاه بدون اجازه آمریکا حق تصمیم‌گیری نداشت، عنوان کرد: امروز با پیروی از رهنمودهای امام (ره) و مقام معظم رهبری ایران به قدرتی بی پایان دست یافته به طوریکه آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند در برابر ایران کند.

محمودی اصل بیان کرد: اگر بخواهیم دهه فجر را تعریف کنیم در یک کلمه می‌گوییم تجدید بیعت دوباره  با امام وآرمان‌های انقلاب اسلامی است.

روزنامه افکار مردم

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here