جشن فرهنگ و هنر در روستای منصور آباد دشتروم بویراحمد برگزار شد

0
21

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد جشن فرهنگ و هنر در روستای منصور آباد دهستان دشتروم بویراحمد با حضور مردم و برخی مسئولان برگزار شد.

به گزارش افکار مردم به نقل از ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد رضا دهبانی پور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این جشن گفت: هدف از اجرای و برگزاری این برنامه ها توزیع سرانه فرهنگی در نقاط مختلف استان است.

وی افزود: شناسایی و معرفی استعدادهای فرهنگی و هنری رشته های مختلف، هر منطقه از دیگر اهداف این فعالیت های فرهنگی است.

دهبانی پور با بیان اینکه ایجاد نشاط و شادی در جامعه و این استان نیاز است، اظهارکرد: با کارهای فرهنگی و هنری و برگزاری چنین جشن هایی سعی در ایجاد نشاط در استان داریم.

همچنین شاهرخ کناری، فرماندار شهرستان بویراحمد نیز در این آیین جشن گفت: با وجود برخی مشکلات و محدودیت ها هیچ پروژه عمرانی در استان و شهرستان بویراحمد تعطیل نشده است.

وی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان بویراحمد به کارگاه عمرانی تبدیل شده اند و می شد اگر این مسایل و مشکلات نبود بهتر هم کار کرد.

کناری از بانیان و برگزار کنندگان این جشن تشکر و قدردانی کرد.

اجرای موسیقی محلی، نمایش طنز، بازی های بومی محلی، اسب سواری، شاهنامه خوانی، اجرای قطعات موسیقی یار یار محلی، ایستگاه نقاشی کودکان، تهیه و پخت غذاهای محلی و شعر خوانی از برنامه های جشن فرهنگ و هنر مردم منصور آباد دشتروم بوده است. ایستگاه نقاشی کودکان و نوجوانان در حاشیه این جشن با موضوع آسیبهای اجتماع با حضور بیش از ۱۵۰دختر و پسر روستای منصور آباد در سیاه چادر عشایری برگزار شد.

روزنامه افکار مردم

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here